top of page
0Q9A1304.jpg

יבגני שיפרין מורה לבגלמה וסאז | רמת גן תל אביב

שלום וברוכים הבאים לסטודיו לאומנות הגיטרה וכלי פריטה אתניים

יבגני שיפרין: אומן ומוסיקאי מולטי–אינסטרומנטליסט, מלחין ומורה עם מעל 20 שנות נסיון בהוראה, מלמד גיטרה וכלי פריטה אתניים תלמידים מתחילים, ממשיכים, מתקדמים, אנשי מקצוע ומורים.

בוגר ביה׳׳ס הגבוה למוסיקה ”רימון”, תואר ראשון בהוראת המוסיקה במכללת ”לוינסקי”, תעודת הוראה במוסיקה, התמחות מוסיקה בחינוך המיוחד. מלמד מוסיקה ונגינה בגישה תרפויטית.

 

מנגן מעל 30 שנה על מגוון כלי פריטה: גיטרה חשמלית, סאז, בגלמה, בוזוקי, גיטרה מזרחית, גיטרה פרטלס, סֵטָארָה (Setara) – כלי פריטה מקורי שיצרתי, סטאר פרסי (Setar), טנבור כורדי, פאנדורי גאורגי, עוּד, יוקולילי, גיטרה קלסית, גיטרה אקוסטית, גיטרה בס, וכלים נוספים.

 

במקביל להיותי מוסיקאי פעיל, בחרתי להתמחות בהוראת המוסיקה וכלי פריטה בפרט מתוך רצון, תחושת שליחות ואהבה שבלימוד אומנויות כלי המיתר. השיעורים מועברים באווירה מהנה ורגועה, שפה פשוטה וברורה, מקצועית ועם הרבה מאוד סבלנות.

 

בנוסף לשיעורי בגלמה וסאז, פיתחתי גישות הוראה ותכניות לימוד ייחודיות המותאמות אישית לצרכים ושאיפות שונות של התלמידים/ות בכל הרמות.

רשימת תכניות ואפשרויות הלימוד:

1. מוסיקה אתנית מן המזרח והמערב

2. תכנית ”ללמוד וליהנות”

3. תוכנית אימון אישי

4. אילתור

5. הלחנה ויצירה – קומפוזיציה

6. מדיטציה במוסיקה

7. עיצוב כלי פריטה

לרשימה המלאה של תוכניות הלימוד: כאן

1. תכנית מוזיקה אתנית מן המזרח והמערב:

לימוד נגינה של מוזיקה שורשית/מסורתית עתיקה, מוזיקת עולם מן המזרח והמערב בנושאים:

בסיס וטכניקה נכונה, נגינה ללא מאמץ, יציבה נכונה, לימוד שירים ומנגינות, אילתור, סולמות, מודוסים ומקאמת מהמסורות של מזרח ומערב, פיתוח שמיעה על הכלי והקשבה, נגינה עם רגש, הלחנה, ותיאוריה מוסיקלית.

ניתן ללמוד אצלי את הכלים הבאים: סאז בגלמה טורקית, גיטרה, בוזוקי, עוּד, גיטרה מזרחית עם רבעי טונים (אפשרות להוספה), גיטרה פרטלס, סֵטָארָה (Setara) – כלי פריטה מקורי שיצרתי, סטאר פרסי (Setar), טנבור כורדי, פאנדורי גאורגי וכלי פריטה אתניים נוספים.

 

2. תכנית ”ללמוד וליהנות”:

לימוד נגינה והלחנה בגישה תרפויטית, בקצב אישי מתוך אהבה למוזיקה ובמטרה ליהנות מתהליך הלמידה. התכנית היא לכולם ובכל הרמות, בדגש על שמחה וסקרנות שבלימוד, נגינה חופשית ללא ביקורת עצמית, הכל דרך לימוד שירים/יצירות וסגנונות שהתלמיד/ה אוהבים. התכנית מתאימה לכל מי שחלם ללמוד לנגן או כאלה שמנגנים אבל רוצה ללמוד בדרך אחרת, יותר אישית ופחות תובענית. כל מי שחושב שהוא/י: חסר שמיעה, גיל מבוגר מידי, חסר קואורדינציה, מתקדם לאט מידי – כל אלו הם לגמרי לא מכשול ללימוד מוצלח ומהנה.

גם בתוכנית הזאת ניתנת אפשרות ללמוד ללא צורך להתאמן בבית, כאשר השיעור עצמו בנוי בצורת אימון אפקטיבי ומרוכז.

 

3. אימון אישי בנגינה:

תוכנית מקצועית מיוחדת המיועדת לאנשים עסוקים או אלו שלא יכולים/מסוגלים להתאמן בבית מכל סיבה שהיא. אימון אישי הוא קורס אינטנסיבי ואפקטיבי של מספר שיעורים שבועיים בלי צורך להתאמן לאחר מכן בבית. זה הוא האימון האולטימטיבי והמדוייק ביותר עבורכם/ן בשביל להעלות את יכולות הטכניות, ללמוד דברים מורכבים ונושאים אחרים, הכל תחת השגחה מקצועית ומעודדת.

4. תוכנית אילתור:

לכל הרמות וסגנונות. נושאים: אילתור כשפה, לספר סיפור דרך אילתור, איך להפסיק לאלתר באופן מכני/רובוטי, האומנות של מתי לא לנגן, שמיעה על כלי נגינה, אילתור חופשי, אילתור ספונטאני ואינטואיטיבי.

 

5. תוכנית הלחנה ויצירה – קומפוזיציה: לכל הרמות.

קומפוזיציה בסגנון אתני, הלחנת שירים ועבודה עם טקסט, הלחנה למדיה, מחול וקולנוע, הלחנה על כלי נגינה, אייפד, אייפון ומחשב, מתאים גם למי שלא מנגן על שום כלי. עבודה עם לוג׳יק פרו Logic Pro ותוכנות אחרות.

 

6. מדיטציה במוסיקה:

לימוד והעמקה באומנויות הפנימיות של המוסיקה לנגני כלי מיתר וכלים אחרים.

נושאים: פוקוס ומדיטציה במוסיקה, גישה נכונה במוסיקה, פילוסופיה של המוסיקה, אימון אפקטיבי וממוקד, נגינה משוחררת וללא מאמץ, נוכחות והפקה של צליל מודעת, חופש באילתור ואילתור מדיטטיבי, מוסיקה מדיטטיבית, הקשבה, המלודיה ויכולת הקשבה למלודיה בזמן אלתור, הלחנה מודעת, תיפוח הדממה ושקט המוסיקלי, לימוד נגינה ככלי תמיכה בחיי יום יום.

 

7. עיצוב כלי פריטה וגיטרות:

בנוסף להוראה, אני בונה ומעצב גיטרות וכלי פריטה ייחודיים.

ניתן להוסיף אצלי רבעי טונים לגיטרה שלכם, כיוון הסריגים, לעצב את כלי הנגינה שלכם בדגש על חשיבה ארגונומית המותאמת ספציפית לגוף שלכם/ן לנוחיות מירבית, להתאים את כלים האתניים שיהיה נוח להחזיק. ניתן גם לעשות אצלי תיקונים וסט-אפ לגיטרות וכלי פריטה אתניים.

 

 

ישנה אפשרות להעביר את השיעורים והיעוצים גם דרך זום.

Screen Shot 2022-12-16 at 16.36_edited.j

יצירת קשר ודרכי הגעה

info.shifrin@gmail.com

054-426-6634

ביאליק/ז׳בוטינסקי, רמת גן

הסטודיו ממוקם ברמת גן, פינת רחובות ז׳אבוטינסקי/ביאליק עם שפע של תחבורה ציבורית, קרוב לבורסה ובמרחק הליכה מתחנת רכבת סבידור מרכז, ניתן להגיע בקלות מרוב חלקי הארץ.

Thanks for submitting!

תמונה: sunmoon photography

כל הזכויות שמורות 2023 ©

שיעורי גיטרה, מורה לגיטרה, מורה לבגלמה, מורה לסאז, מורה לבוזוקי, לימוד גיטרה, מורה לגיטרה ברמת גן, מורה לגיטרה בתל אביב, מורה לגיטרה ברמת אביב, מורה לגיטרה בבלי תל אביב, מורה לגיטרה הצפון הישן תל אביב, מורה לגיטרה בגבעתיים, מורה לגיטרה בקרית אונו, מורה לגיטרה בסביון, מורה לגיטרה ברמת השרון, מורה לגיטרה בהרצליה, מורה לגיטרה בהרצליה פיתוח, מורה לגיטרה ברעננה, מורה לגיטרה בכפר סבא, מורה לגיטרה בפתח תקווה

bottom of page